Şeref Kömür
Soma Ege Linyitleri İşletmesi Ana Bayii

Şeref Kömürcülük 2021 Yılında Şeref Çakır Tarafından Şeref Çakır İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin Bir İştiraki Olarak Soma /Manisa'da Kurulmuştur. Firmamız Soma Kömürü Satışından Tedarikine Kadar Müşterilerine Kusursuz ve Sorunsuz Bir Hizmet Sunmaktadır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Ege Linyitleri İşletmesi Soma Kısrakdere Ana Bayiliğini Yapmakta Olan Firmamız Toptan Olarak +18 Soma Kısrakdere Torba Kömürü Satışı, Toptan Toz Kömür Satışı, Toptan Pirinç Kömür Satışı, Toptan Kalorifer Kömürü Satışını En Uygun Fiyatlarla Yapmakta ve Türkiye'nin Her Yerine Lojistiğini Sağlamaktadır.

Şeref Kömürcülük Olarak Firmamız Kısa Sürede Toptan Soma Kömürü Satışı Denilince Akla İlk Gelen Kömür Firmalardan Olmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.

Firmamız Müşteri Memnuniyeti ve Ürün Güvenilirliği Çerçevesinde İlerleyerek Her Geçen Gün, Portföyüne Yeni Müşteriler Eklemekte ve Pazar Payını Arttırmaktadır.

Kaliteli Orijinal Ürünler, Müşteri Memnuniyeti, Uygun Fiyat Politikası, Tüm Yurt İçine Hızlı Sevkiyat, Ürün Değiştirme Garantisi Gibi Sektörümüze Farklı ve Yenilikçi Birçok Yeniliği Sektörümüze Kazandırmış Olmanın Haklı Gururu ile Her Zaman Değişimin ve Gelişimin Öncüsü Olacağız.

Sizler de Eviniz ve İşletmeniz İçin İhtiyacınız Olan Kaliteli ve Orijinal Soma Kömürünü En Uygun Fiyatlarla Temin Etmek İstiyorsanız Hemen Bize Ulaşın.